Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:07, 22.07.2024 r.

Kompas 2.0 już uruchomiony!

Bezpłatne narzędzie wspomagające badanie zgodne z MSB jest już dostępne na stronie PIBR.

18 września 2018

Od samego południa we wtorek 18 września 2018 r. biegli rewidenci mogą już korzystać z Kompasu 2.0 - niezwykle przydatnej aplikacji, wspomagającej prowadzenie badań sprawozdań finansowych zgodnie z zasadami MSB. Aplikacja jest dostępna z poziomu konta firmy audytorskiej na portalu pibr.org.pl

Kompas łączy w jednym wygodnym narzędziu zalety wydanego w ubiegłym roku „Przewodnika MSB - Procedury” i wyszukiwarki standardów, dostępnej online na stronie PIBR.

Kompas to seria ponad sześćdziesięciu formularzy, prowadzących użytkownika przez kolejne etapy badania, od akceptacji klienta po sporządzenie dokumentacji z badania. Dzięki wypełnianiu poszczególnych kwestionariuszy Kompas pozwala stosować odpowiednie do sytuacji standardy techniczne. Badanie za pomocą aplikacji może prowadzić zespół z kluczowym biegłym rewidentem. Pracę w dowolnym momencie można przerwać i powrócić do niej nawet na innym urządzeniu.

Kompas jest bardzo przejrzystą i intuicyjną w obsłudze aplikacją, ale w razie pytań lub wątpliwości na użytkowników czekają: infolinia telefoniczna (728 871 871) i adres e-mailowy (kompas@pibr.org.pl). Na kanale PIBR w serwisie YouTube można także zobaczyć serię osiemnastu krótkich filmów instruktażowych, prowadzących krok po kroku przez najważniejsze funkcjonalności Kompasu. Podczas październikowej Dorocznej Konferencji Audytingu aplikacji będzie zaś poświęcony jedna z sesji plenarnych pierwszego dnia wydarzenia.


Potrzebujesz wsparcia?

Jak zalogować się na profil firmy audytorskiej

Jak założyć pierwsze badanie w aplikacji Kompas 2.0

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl