Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:54, 24.02.2020 r.

Przypominamy o możliwości wypełnienia sprawozdania P11 za pośrednictwem strony KIBR

Już ponad 100 podmiotów uprawnionych zdecydowało się na skorzystanie z możliwości wypełnienia sprawozdania P11 za 2015 rok za pośrednictwem strony KIBR. Internetowy formularz jest jeszcze bardziej przejrzysty i użyteczny. Zmniejsza także prawdopodobieństwo popełnienia błędu. 
28 stycznia 2016

KIBR udostępnił członkom samorządu nowy, bardziej użyteczny elektroniczny formularz P11. Nowy formularz jest bardziej przejrzysty, zapewnia też szereg udogodnień. Wypełniając go można np. skorzystać z pojawiających się podpowiedzi dotyczących m.in. słownika rodzajów wydawanych opinii, formy organizacyjno-prawnej jednostki czy nazwiska kluczowego biegłego rewidenta. Dostępna jest także historia wszystkich złożonych w przeszłości sprawozdań za pośrednictwem internetowego konta biegłego rewidenta – dzięki temu biegli rewidenci będą mogli w kolejnych latach korzystać z wprowadzonych raz informacji, i aktualizować jedynie zmienne dane.

Aby skorzystać z elektronicznego formularza wystarczy zalogować się na profil biegłego rewidenta na stronie internetowej samorządu. Wypełniony formularz wystarczy wydrukować i dostarczyć do biura KIBR. Wszystkie podmioty uprawnione do badania sprawozdań finansowych powinny dostarczać wydrukowane sprawozdania (osobiście lub za pośrednictwem poczty) do KIBR do końca lutego 2016 r.

W przypadku pytań lub ewentualnych problemów technicznych przy korzystaniu z formularza, prosimy o przesłanie opisu problemu oraz numeru biegłego rewidenta i podmiotu uprawnionego na adres: sprawozdanie@kibr.org.pl.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl