Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 17:06, 12.07.2024 r.

Ministerstwo Finansów przedłużyło prekonsultacje dotyczące rozwoju zawodu księgowego

W odpowiedzi na postulaty Ministerstwo Finansów wydłużyło o 4 miesiące tj. do 30 września 2022 r. termin prekonsultacji na temat kierunków rozwoju zawodu księgowego.

24 maja 2022

W ramach toczących się prekonsultacji resort udostępnił zestaw pytań, na które zbiera odpowiedzi. Ministerstwo prosi zatem zainteresowanych zabraniem głosu w dyskusji o przesyłanie opinii i uwag na adres mailowy: ksiegowy-prekonsultacje@mf.gov.pl, podając numer pytania z opublikowanego zestawu – plik z pytaniami do pobrania tutaj https://www.gov.pl/web/finanse/startuja-prekonsultacje-dotyczace-kierunkow-rozwoju-zawodu-ksiegowego2

Resort rozpoczął dyskusję na temat rozwoju zawodu publikując w lutym dokument "Zawód księgowego – kierunki rozwoju", który można pobrać tutaj Startują prekonsultacje dotyczące kierunków rozwoju zawodu księgowego - Ministerstwo Finansów - Portal Gov.pl (www.gov.pl).

Niedawno, 9 maja odbył się tez webinar, podczas którego eksperci dyskutowali na temat regulacji lub certyfikacji zawodu księgowego oraz kompetencji księgowego przyszłości. Nagranie jest dostępne na YouTube pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Iw9iXnbjjJc

Zapraszamy wszystkich, którym temat rozwoju zawodu księgowego jest bliski, do wyrażenia swojej opinii w toczących się prekonsultacjach.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl