Zapraszamy na seminarium pt. "Określanie stopy wolnej od ryzyka w podejściu dochodowym"

Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na seminarium pt. "Określanie stopy wolnej od ryzyka w podejściu dochodowym".
5 grudnia 2016

Seminarium odbędzie się 13 grudnia br. (wtorek) o godz. 14:00 w Budynku C (Aula I) Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128 w Warszawie. Seminarium jest organizowane przez Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce we współpracy z Katedrą Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw  Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej. Wykład wprowadzający w dyskusję przeprowadzi prof. dr hab. Dariusz Zarzecki.

Spotkanie i wspólna dyskusja praktyków z przedstawicielami uczelni wyższych ma na celu zidentyfikowanie i poszukiwanie rozwiązań kluczowych problemów związanych z ustalaniem stopy wolnej od ryzyka w podejściu dochodowym.

Udział w seminarium jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.sbwpwp.org

Zaproszenie

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl