Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:35, 5.07.2020 r.

Hiszpania 13 instytutem Międzynarodowej Inicjatywy Na Rzecz Promowania Wysokiej Jakości Wzorców Edukacji

Inicjatywa Common Content Project na rzecz rozwoju i ujednolicenia zasad kształcenia biegłych rewidentów właśnie poszerzyła swoje grono. Dołączyła do niej Hiszpania, która zostaje 13 instytutem zawodowych księgowych z Unii Europejskiej, który przyłącza się do CCP.

10 lutego 2017

Common Content Project to projekt, który został powołany do życia w 2000 roku, a który stawia przede wszystkim na rozwój, utrzymanie i ujednolicenie wysokiej jakości zasad kształcenia w zakresie rewizji finansowej i rachunkowości, znajdujących odzwierciedlenie w krajowych wymaganiach kwalifikacyjnych.

Należy do niego również Polska. Dzięki temu Krajowa Izba Biegłych Rewidentów dostała dostęp do wiedzy na temat tego, jak biegłych rewidentów kształcą inni, na jakie kwestie zwracają uwagę, a także jakie obszary kwalifikacji są ważne.

Common Content Project istnieje od 2000 roku, ale w obecnym kształcie działa od roku 2006. Tworzą go instytuty biegłych rewidentów z Francji, Niemiec, Irlandii, Włoch, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, a od 2015 – również Polski.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl