KIBR patronem XII edycji kongresów Dyrektor Finansowy Roku

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów już po raz drugi została zaproszona do grona patronów cyklu kongresów „Dyrektor Finansowy Roku”. Spotkania odbędą się od kwietnia do czerwca w Poznaniu, Sopocie, Katowicach i Rzeszowie. Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR, zasiada w kapitule konkursu na Dyrektora Finansowego Roku.

27 marca 2017

Cykl spotkań dyrektorów finansowych oraz konkurs Dyrektor Finansowy Roku to inicjatywa firmy ACCA, Grupy Euler Hermes  oraz dziennika Rzeczpospolita. Głównym celem pięciu kongresów jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw. Jest to największe tego typu wydarzenie, organizowane dla dyrektorów finansowych w Polsce. Zaproszeni eksperci wspólnie z przedstawicielami biznesu, będą analizować wyzwania jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy, oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian w sposobie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Gościem specjalnym spotkań regionalnych będzie prof. dr hab. Witold Modzelewski, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, prezes Instytutu Studiów Podatkowych, szef podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Jednym z patronów kongresów została Krajowa Izba Biegłych Rewidentów, a jej przedstawicielka – Ewa Sowińska – zasiada w kapitule XII konkursu na Dyrektora Finansowego Roku. – Na co dzień, wchodząc do badanych firm, współpracujemy z dyrektorami finansowymi. To nasi naturalni partnerzy. Dlatego cieszy nas, że jako samorząd możemy brać udział w pracach kapituły konkursu na Dyrektora Finansowego Roku – wyjaśniła zastępca prezesa KRBR.

Pierwszy kongres odbędzie się w Poznaniu już 26 kwietnia 2017 roku, i zainauguruje cykl pięciu spotkań dyrektorów finansowych. Kolejne odbędą się w:

  • Sopocie – 18 maja
  • Katowicach – 23 maja
  • Rzeszów – 8 czerwca

Cykl zakończy uroczysta gala konkursu Dyrektor Finansowy Roku, która – już tradycyjnie – odbędzie się w Warszawie. Spotkanie zaplanowane jest na 28 września 2017 roku, w hotelu InterContinental. Wtedy też zostaną ogłoszeni laureaci obu kategorii: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium – obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium – obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób).

Udział w kongresie jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych (CFO) oraz osób nadzorujących finanse firm. Zaproszenie można uzyskać, rejestrując się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Z kolei rejestracja udziału w konkursie o tytuł Dyrektora Finansowego Roku rozpocznie się 3 kwietnia i będzie trwała do 16 czerwca. Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez wypełnienie i wysłanie ankiety aplikacyjnej, dostępnej na stronie wydarzenia.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl