Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 20:49, 3.12.2022 r.

KRBR zaprasza na spotkania poświęcone Przewodnikowi MSB

Krajowa Rada Biegłych Rewidentów, z inicjatywy Komisji ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów, zorganizuje cykl spotkań „Z Przewodnikiem przez Polskę”. Celem projektu jest przedstawienie stosowania w praktyce „Przewodnika MSB – procedury”. Przewodnik to narzędzie do badania, zbiór procedur oraz wzorów dokumentacji do stosowania i wykorzystania w trakcie badania sprawozdań finansowych według MSB.

30 marca 2017

- Chcemy zapewnić biegłym rewidentom ze wszystkich regionalnych oddziałów samorządu udział w sześciogodzinnym szkoleniu, w trakcie którego twórcy Przewodnika szczegółowo wyjaśnią, jak z niego korzystać – wyjaśnia Barbara Misterska-Dragan, zastępca prezesa KRBR i przewodnicząca Komisji ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów, odpowiedzialnej za opracowanie Przewodnika.

- Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy sukces i damy ogromną szansę naszym Koleżankom i Kolegom, biegłym rewidentom do wymiany myśli i poglądów na temat tego, co nas czeka, a tym, którzy już stosują MSB, do zweryfikowania posiadanej dokumentacji. Dla nas będzie to też okazja do zebrania wstępnych ocen oraz sugestii dotyczących przygotowanego materiału, celem jego udoskonalenia w kolejnej edycji, na rok 2017/2018 - dodała.

Szkolenia będą mogły być zaliczone w ramach samokształcenia (w liczbie 6 godzin).

Rozpoczęcie cyklu planowane jest na 12 kwietnia 2017 r. Wkrótce pojawią się bardziej szczegółowe informacje na temat zaplanowanych spotkań.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl