KIBR partnerem konferencji na temat relacji między finansami i rachunkowością a zrównoważonym rozwojem

Katedra Finansów i Rachunkowości na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Naukową poświęconą relacjom między finansami i rachunkowością a zrównoważonym rozwojem. Partnerem wydarzenia została Krajowa Izba Biegłych Rewidentów.

12 kwietnia 2017

Konferencja organizowana jest od 2013 roku w ramach wspólnej inicjatywy Katedry Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Katedry Zarzadzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. V edycja Konferencji odbędzie się w Jeleniej Górze w dniach 24-26 kwietnia 2017 roku.

Celem spotkania jest prezentacja wyników badań oraz wymiana poglądów i doświadczeń ekspertów zainteresowanych problematyką zrównoważonego rozwoju, w szczególności w kontekście finansów i rachunkowości oraz edukacji, etyki i innowacji. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in. jakie są cele i zasady zrównoważonego rozwoju w kontekście sektora finansowego. Usłyszą także o roli podmiotów sektora finansów publicznych w utrwalaniu zrównoważonego rozwoju oraz o aktywności podmiotów sektora realnego w świetle celów i zasad zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie konferencji.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl