Film „Perspektywy – pokolenia” w reżyserii Zuzanny Solakiewicz

Podczas uroczystej gali z okazji dwudziestopięciolecia samorządu biegłych rewidentów miała miejsce premierowa projekcja filmu „Perspektywy – pokolenia” w reżyserii nagradzanej międzynarodowo dokumentalistki Zuzanny Solakiewicz. 

20 czerwca 2017

Przedstawiciele obecnych i wcześniejszych władz samorządowych (Krzysztof Burnos, Ewa Sowińska, Barbara Misterska-Dragan, Adam Kęsik, Maria Rzepnikowska, Jacek Hryniuk), a także inni biegli rewidenci (Anna Rusek, Magdalena Nandzik) opowiadali nie tylko o okolicznościach powstania profesji, ale także o przyświecających im zawsze wartościach i ewoluujących wraz z przemianami gospodarczymi zadaniach. Nie zabrakło także spojrzenia z zewnątrz – o znaczeniu biegłych rewidentów w kontekście zaufania inwestorów oraz rosnącej złożoności globalnej gospodarki mówili Wiesław Rozłucki oraz prof. Elżbieta Mączyńska. Ważnym i łączącym pokolenia był oczywiście głos Zdzisława Fedaka.

Cały film dostępny jest już na kanale KIBR w serwisie YouTube:

Podsumowanie uroczystej gali oraz obszerna fotorelacja

Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem uroczystej Gali oraz obszerną fotorelacją.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl