Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 22:41, 28.03.2023 r.

Ruszyła strona Dorocznej Konferencji Audytingu

Pod adresem dka.pibr.org.pl dostępne są szczegóły programu, a także informacje praktyczne związane z uczestnictwem w Konferencji.

28 czerwca 2017

Hasło tegorocznej Dorocznej Konferencji Audytingu to Bezpieczeństwo i odpowiedzialność biegłego rewidenta. Spotkamy się w szczególnym momencie: nie tylko w jubileuszowym dla naszego samorządu roku, ale też w innej już rzeczywistości, stworzonej przez nową ustawę o biegłych rewidentach, a także szeroką implementację MSB. Czy jesteśmy świadkami ewolucji czy raczej rewolucji zawodu biegłego rewidenta? O tym między innymi będziemy dyskutować podczas XVIII DKA. Jak dostosować się do realiów nowej ustawy? Jak stosować MSB i nie zwariować?

Zmiany regulacyjne to jednak nie jedyne wyzwania stojące przed nami. Będziemy więc rozmawiać także o narzędziach informatycznych, data analytics i cyberprzestępczości – oraz o wzmacnianiu zaufania do naszej profesji i do rynków w ogóle, o kształtowaniu odpowiedzialności i roli etyki w codziennej pracy. Wszędzie tam ważnym kontekstem będzie edukacja: musimy rozpoznać trendy i wyprzedzić zmiany, aby przygotować na nie pokolenia dopiero wchodzące do zawodu.

Przyjrzymy się kierunkom rozwoju naszych usług i temu, jak rozmawiać z klientami, by przekonać ich do korzystania z naszego doradczego potencjału. Zastanowimy się też nad modelami biznesowymi i zmianami w kulturze organizacyjnej firm audytorskich, które pozwolą im dostosować się do zmian w legislacji, a także gospodarce, społeczeństwie i technologii.

Do zobaczenia w październiku!

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl