XVIII DKA – do końca lipca promocyjne stawki za nocleg!

Jak odnaleźć się w nowej ustawie o biegłych rewidentach? Jak dostosować swoją firmę do badań wg MSB i nie zwariować? Odpowiedzi na te i inne pytania będziemy szukać podczas XVIII Dorocznej Konferencji Audytingu, która odbędzie się już 16-18 października 2017 r.

28 lipca 2017

W ciągu trzech dni konferencji podczas sześciu sesji plenarnych zaproszeni eksperci z Polski i zagranicy dyskutować będą nie tylko o nowej ustawie o biegłych rewidentach, ale także sytuacji małych i średnich firm audytorskich na innych rynkach Europy, pierwszych doświadczeniach z MSB, stosowaniu narzędzi informatycznych, cyberprzestępczości, zasadach odpowiedzialności biegłych, etyce zawodowej, zarządzaniu zmianą w firmie audytorskiej, nowych usługach biegłych rewidentów… To najlepsza okazja do wymiany doświadczeń, poznania nowych perspektyw, nawiązania cennych kontaktów.

DKA zalicza 16 godzin szkolenia w ramach samokształcenia. Zachęcamy do szybkiej rejestracji - tylko do końca lipca obowiązuje promocyjna oferta w Hotelu Narvil!

Więcej informacji na stronie konferencji.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl