Analityk, prognosta, doradca. Trwa Rok Księgowego

– Księgowych i biegłych rewidentów łączy działanie w interesie publicznym – powiedział Krzysztof Burnos, prezes KRBR, na debacie z okazji obchodów 60-lecia działalności warszawskiego Oddziału Okręgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce – czytamy w Rzeczpospolitej.

Rzeczpospolita

17 maja 2017

Prezes samorządu biegłych rewidentów podziękował przy okazji władzom Oddziału za współpracę na rzecz dobrych praktyk księgowych oraz dobrej sprawozdawczości finansowej.

Przypomniał także, że przyszłość zawodu księgowego i biegłych rewidentów zależy dziś od umiejętności wykorzystania możliwości technologicznych. – Jesteśmy świadkami digitalizacji gospodarki. Przedsiębiorstwa rejestrują w formie elektronicznej wszystkie procesy gospodarcze, już nie tylko księgowe – mówił Krzysztof Burnos i dodał, że SKwP ma wciąż ogromną rolę do odegrania, bo to jak w zmieniającej się rzeczywistości odnajdą się księgowi, uzależnione jest od dobrze zaplanowanego procesu edukacji i kształcenia obecnych i przyszłych kadr.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl