Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 20:56, 31.05.2020 r.

KIBR zaprasza na VI Konferencję Rada Nadzorcza

VI Konferencja Rada Nadzorcza poświęcona będzie praktycznym aspektom nadzoru właścicielskiego. Spotkanie odbędzie się 8 listopada 2016 r. w Katowicach. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów została patronem medialnym wydarzenia.
2 listopada 2016

VI Konferencja Rada Nadzorcza to spojrzenie, w aspekcie krajowym i międzynarodowym, na nadzór właścicielski z perspektywy osoby fizycznej, grupy kapitałowej i samorządu. To cykliczne wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz wydarzeń poświęconych corporate governance w Polsce.

– 6. edycja Konferencji Rada Nadzorcza zapowiada się niezwykle ciekawie. Spojrzymy na nadzór właścicielski nie tylko z naszej „domowej", czyli krajowe perspektywy, ale również postaramy się podyskutować czym różni się on od nadzoru właścicielskiego w innych krajach. Ale nie chcemy tylko narzekać, lecz zastanowić się jakie najlepsze praktyki możemy czerpać od naszych bliższych i dalszych sąsiadów" – wyjaśnia Piotr Rybicki, inicjator Konferencji Rada Nadzorcza.

Konferencja już po raz drugi stanie się też okazją do wręczenia wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”. Jest to wyróżnienie, którym od ubiegłego roku organizatorzy honorują osoby wnoszące istotny wkład w tworzenie corporate governance. Tegoroczny laureat odbierze wyróżnienie z rąk Andrzeja S. Nartowskiego, Człowieka Corporate Governance 2015.

Wszystkie informacje o Konferencji, a także formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.konferencjaradanadzorcza.pl

Udział w Konferencji jest bezpłatny, dla zarejestrowanych użytkowników.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl