Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:34, 24.01.2021 r.

Spotkanie prezesa KRBR Krzysztofa Burnosa z biegłymi regionu pomorskiego

W imieniu Krzysztofa Burnosa, Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów zapraszamy wszystkich biegłych rewidentów z regionu pomorskiego do udziału w spotkaniu, w trakcie którego omówione zostaną bieżące, najbardziej nurtujące kwestie dotyczące środowiska biegłych rewidentów oraz samorządu.

8 lutego 2017

Spotkanie będzie okazją do przedstawienia Państwu prac komisji Krajowej Rady Biegłych Rewidentów i efektów podjętych już działań. Powiemy, co udało się zrobić oraz jakie działania są w trakcie realizacji. Skupimy się przede wszystkim na omówieniu prowadzonej w Izbie działalności szkoleniowej oraz działaniach mających na celu przygotowanie środowiska do stosowania międzynarodowych standardów badania. Opowiemy także o prowadzonych przez przedstawicieli samorządu działaniach promocyjnych oraz o tym co robimy, aby zwiększyć prestiż zawodu biegłego rewidenta na rynku. Spotkanie będzie też okazją do przedstawienia Państwu stanu finansów Izby. Krótko omówimy także działania samorządu w ramach prac nad projektem nowej ustawy regulującej nasz zawód.

Ważną część spotkania poświęcimy także na dyskusję. Liczymy na to, że wydarzenie będzie okazją do rozmowy i odpowiedzi na Państwa pytania związane z planami i działaniami Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Ale też okazją do poznania Państwa oczekiwać ze strony samorządu. W spotkaniu, które poprowadzi Krzysztof Burnos, wezmą udział również Ewa Sowińska, zastępca Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów i Przewodnicząca Komisji ds. szkoleń oraz Barbara Misterska-Dragan zastępca Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów  i przewodnicząca Komisji ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2017 r. w Olivia Sky Club w Olivia Business Center, Budynek Tower, XII Piętro, Al. Grunwaldzka 472, Gdańsk

Program spotkania:

15.00-15.30 powitalna kawa

15.30-16.30

 

Krzysztof Burnos

Co się dzieje w naszym samorządzie – rewolucja w zawodzie.

16.30-17.30

 

Ewa Sowińska

Działalność szkoleniowo-wydawnicza – co nas czeka w przyszłości?

17.30-18.30

 

Barbara Misterska-Dragan

Poznaj przewodnik MSB.

18.30-19.00 rozmowy kuluarowe

 

 

 

 

 

 

 

 

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Chęć wzięcia udziału należy zgłosić pod adresem mailowym: gdansk@kibr.org.pl.

W przypadku pytań prośba o kontakt z: Helena Książek tel. 58 341-45-29.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl