Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 03:20, 6.03.2021 r.

KIBR rozpoczął szkolenia liderów MSB

Ruszył projekt warsztatów, których celem jest przygotowanie lokalnych liderów szkoleń ze stosowania Międzynarodowych Standardów Badania (MSB). Organizatorem i finansującym warsztaty jest Krajowa Izba Biegłych Rewidentów a projekt koordynuje Centrum Edukacji KIBR.

16 stycznia 2017

Projekt szkoleniowy ma na celu przygotowanie regionalnych liderów szkoleń, którzy nauczą się, jak w efektywny sposób przekazywać dalej biegłym rewidentom wiedzę o stosowaniu Międzynarodowych Standardów Badania w praktyce. Do programu zgłoszonych przez regionalne oddziały zostało 28 osób. Teraz w dwóch grupach wezmą udział w pięciodniowych wyjazdowych warsztatach. Zajęcia dla pierwszej 14 osobowej grupy rozpoczęły się 16 stycznia 2017 roku a druga grupa zacznie zajęcia 30 stycznia 2017 roku.

11 stycznia odbyło się pierwsze, inauguracyjne szkolenie dla uczestników zorganizowane przez władze samorządu. Spotkanie miało na celu wprowadzenie do Międzynarodowych Standardów Badania. Prowadzący szkolenie Krzysztof Burnos, prezes KRBR oraz Barbara Misterska-Dragan, zastępca prezesa KRBR, zwrócili uwagę na kluczowe zmiany w standardach oraz na zagrożenia i obszary, na które powinni w trakcie warsztatów zwrócić uwagę ich uczestnicy. Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR i przewodnicząca Komisji ds. szkoleń, z kolei wyjaśniła uczestnikom ideę szkoleń i dalszą ich rolę w przekazywaniu wiedzy o MSB w regionach.

Zdjęcia ze spotkania 11 stycznia 2017 r.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl