Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 01:52, 14.05.2021 r.

26 kwietnia ruszają zapisy na bezpłatne szkolenia – MSB w praktyce

KIBR zaprasza do udziału w bezpłatnych trzydniowych szkoleniach z umiejętności stosowania międzynarodowych standardów badania w praktyce. Warsztaty będą realizowane od maja do września br. w kilkunastu miastach Polski. Rejestracja na szkolenia rozpocznie się już w najbliższą środę.

21 kwietnia 2017

To już druga edycję bezpłatnych trzydniowych szkoleń z umiejętności stosowania międzynarodowych standardów badania w praktyce. – Pierwsza edycja została zrealizowana w ramach wsparcia z grantu szwajcarskiego. Wówczas udało nam się przeszkolić kilkuset biegłych rewidentów. Zainteresowanie było tak duże, że Krajowa Izba Biegłych Rewidentów zdecydowała się kontynuować projekt także w kolejnym roku, tym razem z własnych środków – wyjaśnia Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR i przewodnicząca Komisji ds. szkoleń i dodała, że projekt zakłada przeszkolenie łącznie 480 uczestników.

Szkolenia będą miały formę warsztatów, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się planować badanie, oceniać ryzyko oraz przeprowadzać i dokumentować proces rewizji finansowej zgodnie z nowymi standardami. – Zajęcia prowadzone w 24 osobowych grupach będą oparte o ćwiczenia praktyczne i studia przypadków. Uczestnicy w trakcie szkoleń będą pracowali na programie komputerowym do badania zgodnie z MSB, dwóch uczestników będzie pracowało przy jednym stanowisku komputerowym – dodaje Paweł Tyszer, dyrektor Centrum Edukacji KIBR, które koordynuje realizację projektu. 

Wymogi dla uczestników 

Warsztaty skierowane są do biegłych rewidentów wykonujących zawód, którzy posiadają już wiedzę teoretyczną o międzynarodowych standardach badania i MSKJ1 oraz umiejętności biegłej obsługi komputera, a także nie uczestniczyli w szkoleniach z MSB w praktyce w 2016 r. organizowanych w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Gdzie i kiedy? 

Szkolenia odbędą się w kilkunastu Regionalnych Oddziałach KIBR: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Biegli rewidenci zainteresowani udziałem w szkoleniach będą mogli wybrać konkretny termin i miejsce spośród dostępnych w trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego – formularz dostępny będzie w profilu biegłego rewidenta po zalogowaniu na stronie kibr.org.pl. Udział w szkoleniach zalicza 24 godziny samokształcenia biegłych rewidentów. 

Rejestracja na szkolenia

Rejestracja na szkolenia rozpocznie się na stronie kibr.org.pl już 26 kwietnia br. o godz. 9:00 i będzie trwała 10 dni - formularz zgłoszeniowy będzie dostępny w profilu biegłego rewidenta (wymagane zalogowanie). 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl