Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 06:34, 1.02.2023 r.

„Jak ograniczyć zagrożenia i ryzyko w biznesie” – konferencja RO KIBR w Poznaniu za nami

26 stycznia 2017 r. w poznańskim World Trade Center odbyła się kolejna, czwarta już Konferencja Zawodowa, zorganizowana przez Regionalny Oddział KIBR w Poznaniu, we współpracy z Wielkopolskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. 

16 lutego 2017

Spotkanie, które otworzył Maciej Ostrowski, prezes Regionalnej Rady RO KIBR w Poznaniu wraz z Ewą Szypowicz przewodniczącą Zarządu Wielkopolskiego Oddziału KIDP, odbyło się pod hasłem „Jak ograniczyć zagrożenia i ryzyko w biznesie”. O zagrożeniach pojawiających się w prowadzeniu biznesu i możliwościach ich ograniczania dyskutowali biegli rewidenci, doradcy podatkowi, a także przedstawiciele biznesu.

W trakcie dwóch paneli dyskusyjnych zaproszeni eksperci i uczestnicy wydarzenia poruszyli temat wiarygodności sprawozdań finansowych w biznesie i omówili ryzyka oraz skutki zmian prawa w kontekście bezpieczeństwa przedsiębiorcy. Uczestnicy dowiedzieli się, jak w prowadzeniu biznesu i ograniczaniu ryzyk może pomóc im współpraca z biegłym rewidentem i doradcą podatkowym. Podczas konferencji swoimi poglądami dzieliła się z zebranymi m.in. Ewa Sowińska – zastępca prezesa KRBR, która była panelistką pierwszej sesji pod tytułem „Wiarygodność sprawozdań finansowych w biznesie”, prowadzonej przez Macieja Ostrowskiego. W spotkaniu wzięli też udział m.in.: Jan Letkiewicz, członek KRBR, Andrzej Nowaczewski, Krajowy Rzecznik Dyscyplinarny, Małgorzata Wojtyla, członek Krajowej Komisji Rewizyjnej oraz Andrzej Netter, kierownik kontrolerów KIBR.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl