Przedstawiciel KIBR w kapitule XII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Dyrektor Finansowy Roku to zdaniem organizatorów najbardziej prestiżowa nagroda branży finansowej. W tym roku odbędzie się już XII edycja tego konkursu, a w jej kapitule zasiądzie Ewa Sowińska, zastępca prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

20 lutego 2017

Dyrektor Finansowy Roku to konkurs organizowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Euler Hermes oraz dziennik „Rzeczpospolita”. Ma on na celu wybór, a także nagradzanie dyrektorów finansowych wyróżniających się skutecznością w działaniu przy zmiennych warunkach gospodarczych oraz profesjonalizmem i etyką. Tytuł uznawany jest za najbardziej prestiżową nagrodę w branży finansowej. W tegorocznej, XII już edycji wydarzenia w kapitule konkursu zasiądzie Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR.

- Na co dzień, wchodząc do badanych firm, współpracujemy z dyrektorami finansowymi. To nasi naturalni partnerzy. Dlatego cieszy nas, że jako samorząd możemy brać udział w pracach kapituły konkursu na Dyrektora Finansowego Roku – wyjaśniła Ewa Sowińska.

W tegorocznej edycji Konkursu termin zgłaszania aplikacji rozpocznie się już 2 kwietnia i będzie trwał do 16 czerwca. Ogłoszenie laureatów a także wręczenie nagród nastąpi podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych, który będzie miał miejsce 28 września 2017 roku w warszawskim hotelu InterContinental.

Więcej informacji na stronie konkursu.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl