Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 03:48, 3.04.2020 r.

Przedstawiciel PIBR po raz pierwszy w kapitule konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Kongresem Dyrektorów Finansowych w Rzeszowie zakończył się cykl imprez towarzyszący konkursowi Dyrektor Finansowy Roku, którego partnerem jest PIBR. Wyniki plebiscytu poznamy 28 września 2017 r.

18 lipca 2017

CFO - liderzy zmian

Celem konkursu Dyrektor Finansowy Roku jest promowanie tych menedżerów zarządzających finansami przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się pod względem profesjonalizmu, skuteczności i poziomu etycznego. Nie nagradzamy za wyniki finansowe – zastrzega zasiadająca w kapitule konkursu Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR – Szukamy wizjonerów i innowatorów, którzy nie tylko dbają o finansowe zdrowie swoich organizacji, ale przede wszystkim są w nich liderami zmian.

Biegli rewidenci jako "Szerpowie"

Towarzyszące konkursowi kongresy to przede wszystkim spotkanie CFO z poszczególnych regionów i okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy. Ewa Sowińska była podczas nich jedną z ekspertek w panelu poświęconym tak zwanym "Szerpom biznesu". To osoby, które swoim doświadczeniem i wiedzą mogą wesprzeć dyrektorów finansowych i ich firmy w osiąganiu celów biznesowych – wyjaśnia E. Sowińska. – Biegły rewident to doskonały kandydat do spełniania takiej funkcji. Wraz z poszerzaniem zakresu zadań dyrektora finansowego rośnie rola jego współpracy z biegłym rewidentem. To przykład realizacji naszego postulatu, by biegli rewidenci w coraz większym stopniu stawali się doradcami biznesu – wskazuje Ewa Sowińska.

Zdobywcy prestiżowych statuetek i tytułu Dyrektor Finansowy Roku zostaną ogłoszeni 28 września na uroczystej gali podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych w Warszawie. Więcej szczegółów, a także prezentacje z poszczególnych kongresów dostępne są na stronie internetowej.

Fotorelacja

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl