Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:56, 22.07.2024 r.

Mistrzowie Biznesu wybrani. W kapitule zasiadła Ewa Sowińska

Podczas uroczystej gali w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku, wręczono nagrody Mistrza Biznesu 2016. Organizatorem wydarzenia był magazyn Businessman, a w kapitule konkursu zasiadła Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR.

30 marca 2017

Ideą nagrody jest uhonorowanie tych firm i instytucji, które w minionym roku w szczególny sposób wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu. – To firmy, które już osiągnęły pewien poziom. Wszystkie z nich zasługują na nagrodę, ale wybrać musieliśmy najlepszych – komentowała Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR i członek kapituły konkursu Mistrz Biznesu 2016. – Jako biegli rewidenci doskonale znamy wiele branż i firm. Wiemy, z jakimi problemami muszą się uporać przedsiębiorcy, by osiągnąć pewien poziom. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele pracy muszą włożyć, by móc uczestniczyć w tego typu konkursie – dodała Ewa Sowińska.

W skład kapituły, oprócz Ewy Sowińskiej, weszli również Michał Gajewski, przewodniczący kapituły, redaktor naczelny, wydawca i właściciel magazynu Businessman, Michał Kobosko, dyrektor w waszyngtońskim think tanku Atlantic Council oraz dyrektor Wrocław Global Forum, Robert Krool, fundator i prezes zarządu Fundacji LifeSkills oraz Daniel Kubach, polski biznesmen i inwestor.

Nagrodzeni Mistrzowie Biznesu 2016

W poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali:

  • Bankowość – Alior Bank,
  • Produkcja – Astromal,
  • Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń Europa,
  • Logistyka – FM Logistic Polska,
  • Usługi dla biznesu – Jobman,
  • Sieć sprzedaży – Media Markt Saturn Holding,
  • Edukacja – MBA, Politechnika Gdańska,
  • Finanse – PROVIDENT Polska.

Mistrzowie Biznesu to konkurs organizowany przez magazyn Businessman – najstarszy polski magazyn dla małego i średniego biznesu, istniejący na rynku od 2007 roku.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl