Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:09, 14.06.2024 r.

Ekspertki PIBR o raportowaniu niefinansowym

W Warszawie odbyła się zorganizowana przez Puls Biznesu konferencja na temat rozszerzonego raportowania niefinansowego. PIBR był patronem wydarzenia, a jeden z paneli prowadziły Ewa Sowińska i Monika Kaczorek z KRBR.

4 lipca 2017

W dniach 12-13 czerwca 2017 r. dziennik Puls Biznesu we współpracy z PIBR i Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw zorganizował konferencję i praktyczne warsztaty poświęcone nowym obowiązkom informacyjnym spółek w zakresie ujawniania informacji niefinansowych i informacji dotyczących różnorodności. Jeden z paneli prowadziły przedstawicielki PIBR:  Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR, i Monika Kaczorek, członek Rady.

Ekspertki koncentrowały się na partnerstwie biegłych rewidentów i wyspecjalizowanych komórek CSR w spółkach. Omówiły między innymi, jak spółki mogą przygotować się do weryfikacji danych niefinansowych, a także wskazały biznesowe korzyści płynące z szerszego zakresu ujawniania informacji niefinansowych – przede wszystkim podniesienie jakości zarządzania poprzez lepsze rozpoznanie ryzyk, dobór adekwatnych działań mitygujących i wdrażanie procedur należytej staranności. Podkreśliły także znaczenie raportowania niefinansowego dla budowy wartości spółki.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl