Ekspertki PIBR o raportowaniu niefinansowym

W Warszawie odbyła się zorganizowana przez Puls Biznesu konferencja na temat rozszerzonego raportowania niefinansowego. PIBR był patronem wydarzenia, a jeden z paneli prowadziły Ewa Sowińska i Monika Kaczorek z KRBR.

4 lipca 2017

W dniach 12-13 czerwca 2017 r. dziennik Puls Biznesu we współpracy z PIBR i Polskim Stowarzyszeniem Prawników Przedsiębiorstw zorganizował konferencję i praktyczne warsztaty poświęcone nowym obowiązkom informacyjnym spółek w zakresie ujawniania informacji niefinansowych i informacji dotyczących różnorodności. Jeden z paneli prowadziły przedstawicielki PIBR:  Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR, i Monika Kaczorek, członek Rady.

Ekspertki koncentrowały się na partnerstwie biegłych rewidentów i wyspecjalizowanych komórek CSR w spółkach. Omówiły między innymi, jak spółki mogą przygotować się do weryfikacji danych niefinansowych, a także wskazały biznesowe korzyści płynące z szerszego zakresu ujawniania informacji niefinansowych – przede wszystkim podniesienie jakości zarządzania poprzez lepsze rozpoznanie ryzyk, dobór adekwatnych działań mitygujących i wdrażanie procedur należytej staranności. Podkreśliły także znaczenie raportowania niefinansowego dla budowy wartości spółki.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl