Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 09:16, 23.05.2024 r.

Biegli rewidenci coraz częściej doradcami firm

Zmiany w praktyce audytorskiej w dynamicznej gospodarce i reformującym się otoczeniu prawnym to temat XVII dorocznej konferencji biegłych rewidentów w podwarszawskim Serocku. Najnowsze doświadczenia audytorów wskazują, że coraz częściej klienci oczekują od nich nie tylko badania sprawozdań finansowych, ale i aktywności w procesie decyzyjnym. – Opinia biegłego rewidenta już nie jest postrzegana jako „notarialne" potwierdzenie danych ze sprawozdania finansowego

Rzeczpospolita

25 października 2016

Zmiany w praktyce audytorskiej w dynamicznej gospodarce i reformującym się otoczeniu prawnym to temat XVII dorocznej konferencji biegłych rewidentów w podwarszawskim Serocku. Najnowsze doświadczenia audytorów wskazują, że coraz częściej klienci oczekują od nich nie tylko badania sprawozdań finansowych, ale i aktywności w procesie decyzyjnym.


– Opinia biegłego rewidenta już nie jest postrzegana jako „notarialne" potwierdzenie danych ze sprawozdania finansowego. Rady nadzorcze i komitety audytowe oczekują od nas opinii o stosowaniu prawa podatkowego, prawa pracy, rachunkowości i sposobie zarządzania firmami – mówi ł na konferencji Krzysztof Burnos, prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, organizatora konferencji.


http://www.rp.pl/Rachunkowosc/310199982-Biegli-rewidenci-coraz-czesciej-doradcami-firm.html#ap-1

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl