Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:25, 16.07.2024 r.

Na końcu zawsze zostaje ryzyko

XVII Doroczna Konferencja Audytingu była m.in. platformą do rozmowy o zmianach w regulacjach dotyczących rewizji finansowej. Dużo uwagi poświęcono tematom ryzyk związanych z wyzwaniami stojącymi przed rewizją finansową i samymi biegłymi rewidentami.   - A jeżeli ktoś, na przykład w sektorze ubezpieczeniowym, myśli, że to sprawy dla niego odległe, to niech się przyjrzy, jakie wymogi wprowadzają nowe regulacje w zakresie obowiązkowej rotacji audytora, raportowania kondycji ładu korporacyjnego, kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem, informacji dodatkowych do sprawozdania finansowego czy funkcjonowania komitetów audytu - mówi dr Jerzy

Gazeta Ubezpieczeniowa

15 listopada 2016

XVII Doroczna Konferencja Audytingu była m.in. platformą do rozmowy o zmianach w regulacjach dotyczących rewizji finansowej. Dużo uwagi poświęcono tematom ryzyk związanych z wyzwaniami stojącymi przed rewizją finansową i samymi biegłymi rewidentami.

 

- A jeżeli ktoś, na przykład w sektorze ubezpieczeniowym, myśli, że to sprawy dla niego odległe, to niech się przyjrzy, jakie wymogi wprowadzają nowe regulacje w zakresie obowiązkowej rotacji audytora, raportowania kondycji ładu korporacyjnego, kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem, informacji dodatkowych do sprawozdania finansowego czy funkcjonowania komitetów audytu - mówi dr Jerzy Podlewski.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl