Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 20:54, 12.07.2020 r.

Dlaczego warto zainwestować w stół do bilarda?

W Bydgoszczy odbyła się zorganizowana przez Regionalny Oddział PIBR konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy”.

26 września 2017

Biegli rewidenci, a także socjologowie, prawnicy, ekonomiści i menedżerowie dyskutowali o kreowaniu i właściwej wycenie wartości niematerialnych przedsiębiorstw, takich jak know-how, strategia, własność intelektualna i przemysłowa, kapitał ludzki, sieci powiązań czy reputacja i standardy komunikacji. Krzysztof Burnos, prezes PIBR, podkreślał rolę biegłych w oswajaniu przedsiębiorców z tematyką raportowania pozafinansowego i wspieraniu w komunikowaniu takich wartości do interesariuszy.

Druga część dyskusji, moderowana przez Ewę Sowińską, zastępcę prezesa PIBR, dotyczyła zarządzaniem i wspieraniem rozwoju talentów w firmie. Prof. Tomasz Szlendak, socjolog z UMK, we wprowadzającym wykładzie zastanawiał się, jak przełożyć cenione przez Polaków wartości na społeczną kreatywność, napędzającą gospodarkę. Uczestnicy panelu zgodzili się, że relaksujące miejsce pracy to już nie tylko domena technologicznych startupów – inwestycja w kolorowe sofy czy stół do bilarda może opłacać się każdemu pracodawcy dbającemu o kreatywność swoich pracowników.

Na stronie konferencji wkrótce dostępne będą materiały z wystąpień.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl