Dlaczego warto zainwestować w stół do bilarda?

W Bydgoszczy odbyła się zorganizowana przez Regionalny Oddział PIBR konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy”.

26 września 2017

Biegli rewidenci, a także socjologowie, prawnicy, ekonomiści i menedżerowie dyskutowali o kreowaniu i właściwej wycenie wartości niematerialnych przedsiębiorstw, takich jak know-how, strategia, własność intelektualna i przemysłowa, kapitał ludzki, sieci powiązań czy reputacja i standardy komunikacji. Krzysztof Burnos, prezes PIBR, podkreślał rolę biegłych w oswajaniu przedsiębiorców z tematyką raportowania pozafinansowego i wspieraniu w komunikowaniu takich wartości do interesariuszy.

Druga część dyskusji, moderowana przez Ewę Sowińską, zastępcę prezesa PIBR, dotyczyła zarządzaniem i wspieraniem rozwoju talentów w firmie. Prof. Tomasz Szlendak, socjolog z UMK, we wprowadzającym wykładzie zastanawiał się, jak przełożyć cenione przez Polaków wartości na społeczną kreatywność, napędzającą gospodarkę. Uczestnicy panelu zgodzili się, że relaksujące miejsce pracy to już nie tylko domena technologicznych startupów – inwestycja w kolorowe sofy czy stół do bilarda może opłacać się każdemu pracodawcy dbającemu o kreatywność swoich pracowników.

Na stronie konferencji wkrótce dostępne będą materiały z wystąpień.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl