Kończy się 3 letni okres rozliczeniowy w zakresie ODZ

Powoli zbliżamy się do końca 2017 roku, a tym samym do końca pierwszego 3-letniego okresu rozliczeniowego w zakresie obligatoryjnego doskonalenia zawodowego.

7 listopada 2017

W związku z tym przypominamy o konieczności upewnienia się, czy zrealizowane do tej pory szkolenia oraz samokształcenie zapewniają Państwu wywiązanie się z obowiązków, jakie ciążą na każdym biegłym rewidencie.

Szczegółowe informacje na temat obligatoryjnego doskonalenia znajdują się na naszej stronie w zakładce Szkolenia oraz w Informatorze Komisji ds. szkoleń.

Zachęcamy równiez do sprawdzenia swojego statusu godzinowego poprzez użycie prostego kalkulatora „Status ODZ 2015-2017”.

Logując się na swoje indywidualne konto, każdy biegły rewident ma możliwość uzupełnienia w formie elektronicznej oświadczenia o samokształceniu. W tym celu należy u góry po lewej stronie ekranu kliknąć na „rozwiń panel”. Wówczas pojawia się możliwość wypełnienia dwóch dokumentów on-line, w tym WNSAMO - Oświadczenie o samokształceniu biegłego rewidenta, bez konieczności drukowania i wysyłania tradycyjną pocztą.

Jednocześnie informujemy, że z początkiem 2018 r. rozpocznie się kolejny 3-letni okres rozliczeniowy. Krajowa Rada Biegłych Rewidentów zdecydowała się kontynuować taką formę rozliczeń w oparciu o pozytywny odzew z przeprowadzonej ankiety.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: szkolenia@pibr.org.pl

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl