Medal Prezydenta Miasta dla Regionalnego Oddziału PIBR w Lublinie

Podczas lokalnych obchodów XXV lat PIBR regionalny oddział otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin.

14 grudnia 2017

W środę 6 grudnia 2017 r. w Regionalnym Oddziale PIBR w Lublinie odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 25-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Prezydent Lublina dr Krzysztof Żuk w uznaniu za podejmowanie działań na rzecz wiarygodności informacji finansowych podmiotów z regionu oraz z podziękowaniem za dbałość o postawę etyczną i kwalifikacje biegłych rewidentów przyznał oddziałowi Medal Prezydenta Miasta Lublin, który wręczyła Irena Szumlak, skarbniczka miasta.

Słowa uznania i gratulacje z okazji 25-lecia przekazał także Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski, oraz Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego. Gratulacje i życzenia dalszego rozwoju lubelscy biegli rewidenci otrzymali również od przedstawicieli samorządów zawodowych: Andrzeja Chadaja, członka Okręgowej Rady Adwokackiej, dr Anny Fernus-Bobowiec, wicedziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych, oraz Bożeny Zybury, przewodniczącej zarządu lubelskiego oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

W spotkaniu uczestniczył też Krzysztof Burnos, prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Serdeczne życzenia dla wszystkich biegłych rewidentów z RO Lublin przekazali pozostali członkowie KRBR.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl