Wyszukiwarka standardów już działa

W okresie przejściowym kluczowe jest dopasowanie odpowiedniego standardu do danego roku obrotowego.

8 stycznia 2018

Na stronie PIBR dostępna jest już wyszukiwarka, która pomaga określić, jakie standardy obowiązują przy usługach obejmujących wybrany okres sprawozdawczy. Obejmuje ona nie tylko badanie i przegląd, ale również standardy innych usług atestacyjnych, a także materiały dotyczące usług pokrewnych.

Biegli rewidenci znajdą tam krajowe i międzynarodowe standardy, przykłady sprawozdań, opinii i raportów, komunikaty i alerty Krajowej Rady Biegłych Rewidentów czy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Myślę, że ten rodzaj pomocnika okaże się użyteczny właściwie w każdym przypadku, kiedy dzień bilansowy przypada na datę inną niż 31 XII 2017 – wyjaśnia Barbara Misterska-Dragan, wiceprezes PIBR. – Można go zastosować nie tylko przy przeprowadzaniu badania, ale też w kontaktach z klientami czy przy podpisywaniu nowych umów.

Wyszukiwarka wraz z krótką instrukcją obsługi dostępna jest w serwisie PIBR. Niezależnie od tego narzędzia wszystkie regulacje, komunikaty i dokumenty PIBR uporządkowane chronologicznie dostępne są w dziale Prawo i standardy

Przejdź do wyszukiwarki

 

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl