Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:30, 16.01.2021 r.

KIBR Partnerem Instytucjonalnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Ponad 50 firm i instytucji współpracuje z Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Programu Partnerstwa. Podczas 6. Targów CSR, 17 listopada 2016 roku do tego grona oficjalnie dołączyła m.in. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów, która została Partnerem Instytucjonalnym FOB.

24 listopada 2016

KIBR Partnerem Instytucjonalnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Program Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB) to grupa firm i instytucji współpracujących na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Podczas 6. Targów CSR na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie do Programu jako partner instytucjonalny dołączyła Krajowa Izba Biegłych Rewidentów. 

- Rozwój odpowiedzialnego biznesu w Polsce wymaga współpracy i zaangażowania. Te wartości przyświecają Forum Odpowiedzialnego Biznesu i wszystkim naszym partnerom. W ten sposób możemy wspólnie sprawiać, że środowisko biznesowe coraz lepiej zna ideę CSR i wdraża ją na co dzień w swoich firmach i instytucjach. Program Partnerstwa FOB to jedyne miejsce spotkań i rozwoju liderów CSR w Polsce, firm, które chcą doskonalić swoje zarządzanie oparte na wartościach, uczyć i inspirować się od innych. Cieszę się, że to grono dzisiaj powiększyło się o kolejne firmy -  mówi Mirella Panek-Owsiańska, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Program Partnerstwa jest głównym przedsięwzięciem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, tworzą go firmy – liderzy CSR. Przedsiębiorstwa będące w czołówce swoich branż, ale też odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju w Polsce. To organizacje, które chcą dzielić się wiedzą i zdobywać nowe kompetencje. – To zaszczyt i ogromna odpowiedzialność dla naszego samorządu. To także dla nas motywacja, aby kontynuować działania, które podjęliśmy w ramach promocji idei społecznej odpowiedzialności biznesu i raportowania niefinansowego w środowisku biegłych rewidentów – skomentowała Ewa Sowińska, zastępca prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

KIBR Partnerem Instytucjonalnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

KIBR obecny na 6. Targach CSR

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów po raz pierwszy zaprezentowała swoje stanowisko podczas organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu 6. Targów CSR. Przedstawiciele samorządu wyjaśniali uczestnikom Targów, jaka jest rola biegłych rewidentów we wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw oraz w raportowaniu niefinansowym. Po raz pierwszy zaprezentowana została także broszura KIBR poświęcona nowemu obowiązkowi raportowania danych niefinansowych.

KIBR Partnerem Instytucjonalnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

O innych inicjatywach KIBR związanych z promocją społecznej odpowiedzialności biznesu i raportowania niefinansowego przeczytają Państwo w broszurze: "Krajowa Izba Biegłych Rewidentów odpowiedzialny partner dla biznesu"

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl