Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:59, 1.02.2023 r.

Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR, laureatką nagrody FOB „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Gratulujemy!

24 maja, Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło laureatów nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. Otrzymały je osoby, które działają na rzecz popularyzacji społecznej odpowiedzialności biznesu i różnorodności w miejscu pracy w Polsce. Rozdanie nagród odbyło się podczas IV Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności w Warszawie. Wśród nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu jest Ewa Sowińska, zastępca prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

24 maja 2017

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest największą i najdłużej działającą organizacją pozarządową w kraju, która zajmuje się tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. To ważne dla mnie bardzo wyróżnienie, traktuję je przede wszystkim jako ukłon w stronę całego samorządu biegłych rewidentów i grupy osób, z którą konsekwentnie działamy na rzecz promocji społecznej odpowiedzialności biznesu w środowisku biegłych rewidentów ­– mówi Ewa Sowińska. Jestem głęboko przekonana, że otoczenie w coraz większym stopniu będzie wymuszać na firmach konieczność rzetelnego raportowania danych niefinansowych. To ogromna szansa dla biegłych rewidentów, powstaje bowiem nisza rynkowa, do zagospodarowania której powinniśmy być jak najlepiej przygotowani – dodaje.

Nagrody zostały przyznanie przez Forum po raz drugi. Otrzymały je osoby które dążą do tego, aby zarządzanie biznesem w sposób odpowiedzialny stawało się w Polsce standardem i które swoim osobistym zaangażowaniem przyczyniły się w latach 2015 - 2016 do upowszechniania społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: Biznes, Sektor Pozabiznesowy i - z okazji obchodów 5 lat projektu Karta Różnorodności – Różnorodność, w uznaniu działań na rzecz rozwijania zarządzania różnorodnością w miejscu pracy w Polsce. Serdecznie gratulujemy tegorocznym laureatom nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Życzymy im dalszych sukcesów w działaniach na rzecz upowszechniania CSR i przekonywania, że różnorodność w miejscu pracy się opłaca. Mamy nadzieję, że uzyskanie tytułu „Człowieka, który zmienia biznes” będzie w tym pomocne. Jesteśmy pewni, że nasi Laureaci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i wciąż pełni są motywacji do dalszych, ambitnych działań – powiedziała Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Więcej o nagrodzie i działalności forum można znaleźć na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl. Patronem instytucjonalnym nagrody są: Ministerstwo Rozwoju, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych.

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl