Poznaj przewodnik MSB – zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, w trakcie którego zaprezentujemy polski przewodnik MSB. Opracowany na potrzeby przewodnika zestaw procedur będzie szczególnie pomocny biegłym rewidentom, przeprowadzającym badanie sprawozdań finansowych wg międzynarodowych standardów badania.

3 lutego 2017

W trakcie spotkania przedstawimy strukturę merytoryczną przewodnika oraz wyjaśnimy w jaki sposób można z opracowania korzystać. Wydarzenie będzie też okazją do wymiany zdań na temat stosowania międzynarodowych standardów badania w praktyce.

W dwugodzinnym spotkaniu, które poprowadzi Barbara Misterska-Dragan, zastępca prezesa KRBR i przewodnicząca Komisji ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów, odpowiedzialnej za opracowanie przewodnika wezmą także udział wszyscy twórcy opracowania.

Spotkanie odbędzie się 10 lutego w godzinach 10:00 - 12:00 w siedzibie Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Warszawie (al. Jana Pawła II 80).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarejestruj się

Serdecznie pozdrawiam
Barbara Misterska-Dragan

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl